سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان به همراه مدیر کل روابط عمومی استانداری، فرماندار کرمان و معاونین و جمعی از مدیران استان  مراحل آماده سازی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی بازدید کرد.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، محمد علی دهقان به همراه مدیر کل روابط عمومی استانداری، فرماندار کرمان و معاونین و جمعی از مدیران استان صبح روز سه شنبه 9 دی ماه 97 از مراحل آماده سازی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی بازدید کرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمان در این بازدید با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: این نمایشگاه فرصتی بی نظیر برای دستگاه های اجرایی و مسئولین است تا با نمایش دستاوردهای انقلاب، بخشی از خدمات نظام اسلامی به مردم را معرفی کنند.
وی تصریح کرد: نمایشگاه باید با جذابیت، زمینه جذب جوانان و آشنایی آن ها با دستاوردهای انقلاب را فراهم کند.
 
***یازده بهمن ماه؛ آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در پارک مادر کرمان
مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی در حاشیه این بازدید افزود: 106 دستگاه اجرائی، بخش خصوصی، نهاد نظامی و دانشگاه ها در قالب نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات انجام شده خود را در 330 غرفه و در فضایی به وسعت بالغ بر 8 هزار مترمربع به نمایش عمومی خواهند گذاشت.
عباس تقی  زاده با اشاره به اینکه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در فضای روباز به وسعت دو هزار مترمربع و فضای مسقف حدود شش هزار مترمربع برپا می شود، عنوان کرد: این نمایشگاه با برگزاری هفت ویژه برنامه فرهنگی، هنری و جشن شبانه پس از نماز مغرب و عشا با همکاری دستگاه های اجرایی در سالن بسطامی و محوطه پیرامون سالن همراه خواهد بود.
وی یادآور شد: در آخرین شب برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و به دلیل تقارن آن با ایام فاطمیه، ویژه برنامه بزرگداشت شهادت حضرت زهرا (س) برگزار می شود.
مدیر اطلاع رسانی نمایشگاه، زمان بازدید از نمایشگاه را از ۹ صبح تا ۸ شب اعلام کرد.و همچنین هماهنگی،اموراجرایی برگزاری نمایشگاه ،تقسیم بندی و تحویل غرفه ها زیر نظر بابایی فرماندار کرمان در حال انجام است
تقی زاده فعالیت رادیو نمایشگاه، ارائه خدمات رایگان توسط برخی غرفه ها به مردم، برگزاری مسابقات و اهدای جوایز، استقرار و نمایش خودروها و تجهیزات نظامی و ... از جمله برنامه های جنبی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در کرمان عنوان کرد.
 
نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی از 11 تا 18 بهمن ماه در پارک مادر شهر کرمان برگزار می شود.