ستاد تنظیم بازار استان کرمان به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان برگزار و در این نشست درباره نحوه تامین میوه شب عید، توزیع برنج  و نیز نرخ گذاری نان نانوایی های آزادپز بحث و تبادل نظر شد.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: تمهیدات لازم برای تامین میوه شب عید اندیشیده شده است.
عباس سعیدی افزود: در حال حاضر 530 تن سیب درختی در استان کرمان تامین و در سردخانه ها ذخیره سازی شده است.
وی ادامه داد: برای ایام عید یک هزار و 200 تن پرتقال والن سیاه از جنوب استان کرمان خریداری و ذخیره سازی می شود که نیمی از این میزان پرتقال اواخر بهمن ماه سال جاری به کرمان حمل می شود و نیمی دیگر نیز در جنوب استان کرمان ذخیره سازی خواهد شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان  با اشاره به این مطلب که کیفیت پرتقال جنوب این استان بسیاربالا و مطابق با ذائقه و سلیقه مردم است، تاکید کرد: خرید و ذخیره سازی پرتقال از جنوب استان کرمان از هفته آینده آغاز می شود زیرا این محصول در حال حاضر روی درخت است.
سعیدی یادآور شد: در سال جاری قرار بود میوه شب عید از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت تامین و عرضه شود اما در ادامه این کار مجددا به عهده سازمان جهاد کشاورزی با مباشری سازمان تعاون روستائی گذاشته شد.
وی خاطرنشان کرد: در زمینه تامین میوه شب عید (سیب و پرتقال) هیچ نگرانی در استان وجود ندارد.