سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با تاکید براینکه پس از هجده سال مسئولیت در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان، هم اکنون خود را خانواده دانشگاهیان می دانم، گفت: دانشگاه ولی عصر(عج) یکی از موفقیت ترین و توسعه یافته ترین دانشگاه نسبت به دانشگاه های همزاد خود است.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، محمدعلی دهقان پیش از ظهر سه شنبه در آئین تودیع و معارفه روسای دانشگاه ولی عصر(عج) شهرستان رفسنجان، پس از استعانت از حضرت باری تعالی و عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، از همکاری اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی دانشگاه در دوران مسئولیتش در دانشگاه ولی عصر(عج ) قدردانی کرد.
وی خود را از خانواده دانشگاهیان ولی عصر(عج) دانست که تقریبا هیجده سال عهده دار مسئولیت این دانشگاه بوده است وهنوز هم دغدغه این دانشگاه را دارد و در همین جلسه برهمکاری مستمر خود با این دانشگاه قول مساعد داد .
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با تاکید براینکه دانشگاه بیست و هفت ساله ولی عصر(عج) یکی از موفقیت ترین و توسعه یافته ترین دانشگاه نسبت به دانشگاه های همزاد خود است، افزود: این پیشرفت ها مرهون زحمات همه مدیران است.
 
*** شجاعت دکتر دهقان، باعث پیشرفتهای متعدد وی در دانشگاه ولی عصر (عج) شده است
در ادامه این مراسم نیز رئیس کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه ولی عصر(عج) ضمن ابراز خرسندی از سومین حضورش در دانشگاه ولی عصر(عج)، دکتر محمدعلی دهقان را از برجستگان علمی و مدیران کارآمد، شجاع و ریسک پذیر خواند که همین شجاعت باعث پیشرفتهای متعدد وی در دانشگاه ولی عصر (عج) شده است.
دکتر امید، دانشگاه ولی عصر (عج) را پیشروترین دانشگاه در بین دانشگاه های همزاد خود دانست که با سن کم خود، بالندگی های قابل تحسینی را از آن خود کرده است.
وی بزرگترین مشکل امروز شهر رفسنجان را کمبود آب اعلام کرد و از دانشگاهیان خواست پیشروی همه دلسوزان این دیار به برنامه ریزی جهت مصرف بهینه اهتمام نمایند.
 
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، مراسم تکریم از دکتر محمدعلی دهقان ومعارفه دکتر حسن رنجبر عسکری سرپرست دانشگاه ولی عصر(عج) در تاریخ سه شنبه 2 بهمن ماه با حضور دکتر محمد حسن امید رئیس کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه ولی عصر(عج) و رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی، موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان ، اسکندری نسب فرماندار رفسنجان، حجه الاسلام علی هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان  و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و جمع کثیری از مدیران ،اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه در تالار خیام برگزار گردید.
در ادامه این مراسم دکتر روح ا... صابری رییس انجمن صنفی هیات امنا و همچنین الهام دهقان قائم مقام شورای صنفی دانشگاه در سخنانی کوتاه از زحمات طاقت فرسای دکتر محمدعلی دهقان در زمان دور دوم و سوم تصدی اش بر دانشگاه ولی عصر(عج) که مجموعا چهار ونیم طول کشید تقدیر و تشکر بعمل آمد