سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: برای رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و صنعتی نیازمند عزم و همکاری مدیران و دستگاه ها هستیم.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، دکتر محمد علی دهقان روز  یکشنبه 30 دی ماه 97 در جلسه کارگروه رفع موانع تولید جنوب استان، افزود: یکی از مشکلات مهم طرح های صنعتی مطرح شده در جلسات رفع موانع تولید به مجوزها و مصوباتی بر می گردد که توسط مدیران امضاء شده، ولی مدیر از اختیار چندانی برخوردار نبوده است.
وی با تأکید بر لزوم حل مشکلات واحدهای تولیدی، تصریح کرد: برای جلوگیری از اتلاف سرمایه ها، باید قبل از شروع طرح و هنگام صدور مجوز کارشناسی لازم در مورد آن طرح صورت گیرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با اشاره به حل مشکلات سوخت واحدهای تولیدی جنوب استان، اظهار داشت: حل این مشکل به صورت موازی از طریق کارگروه استانی و ملی رفع موانع تولید پیگیری خواهد شد.
دهقان با انتقاد از عدم حضور برخی از مدیران دستگاه ها در کارگروه رفع موانع تولید، تصریح کرد: وقتی مدیر یک دستگاه فرصت و امکان حضور در این جلسات را ندارد و نماینده دستگاه نیز از اختیار لازم برای امضای مصوبات برخوردار نیست باید با آن دستگاه برخورد شود و حل مشکلات واحدهای تولیدی نیازمند حضور و همکاری مسئولین است.
 
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، در این کارگروه مشکلات مربوط به مصوبات کارگروه گذشته در مورد واحد های تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع مجدد موانع تولید این طرح ها تصمیم گیری شد.