سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: مشخص کردن زوایای مختلف پیشرفت های کشور طی چهل سال گذشته موجب دلگرمی مردم خواهد شد.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، دکتر محمد علی دهقان در کارگروه تخصصی امور اقتصادی با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل سال گذشته انقلاب اسلامی، افزود: طی چهل سال گذشته گام های بزرگی در بخش های مختلف کشور برداشته شده است و در تمامی حوزه ها نسبت به قبل از انقلاب پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.
وی تصریح کرد: مشخص کردن دستاوردهای انقلاب و ارائه آن ها به مردم در دلگرم کردن آن ها موثر خواهد بود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با اشاره به پیشرفت های کشور در حوزه علم و فناوری، اظهار داشت: زیرساخت هر کشوری بحث علم و پژوهش است و خوشبختانه در بحث های علمی در عرصه های بین المللی حرف های زیادی برای گفتن داریم.

*** افتتاح بیش از 9 هزار و 394 میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در کرمان
مدیر کل دفتر  هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان نیز در این کارگروه با اشاره به طرح های قابل افتتاح استان در ایام دهه مبارک فجر، گفت: در ایام دهه فجر، 137 طرح توسط بخش خصوصی با سرمایه 8 هزار و 116 میلیارد تومانی و 432 طرح دولتی با سرمایه 1278 میلیارد تومانی در سطح استان افتتاح خواهد شد.
رضا سنجری افزود: مجموع سرمایه گذاری انجام شده برای طرح های قابل افتتاح رقمی حدود 9 هزار و 394 میلیارد تومان است و با بهره برداری از آن ها 5 هزار و 162 نفر مشغول به کار می شوند.
 
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، هشتاد و یکمین کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان ظهر امروز سه شنبه 25 دی ماه 97 در سالن پیامبر اعظم استانداری کرمان برگزار شد.