سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان ضمن درخواست از تمامی فعالان حوزه اقتصادی استان برای همکاری، گفت: با همدلی، اتحاد و بهره گیری از تجربیات مشترک می توانیم از شرایط کنونی عبور کنیم.
به گزارش معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان ، محمدعلی دهقان صبح یکشنبه در جلسه مدیران ستادی استانداری، ضمن قدردانی از حسن اعتماد استاندار کرمان، افزود: همواره تلاش کردم  در هر پست و جایگاهی با تمام قوا برای ارتقای آن سیستم در سایه عنایت خداوند فعالیت کنم.
وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و همچنین فضای بین المللی، اظهار داشت: در شرایط کنونی انتظار معجزه در کوتاه مدت را نمی توان داشت لذا در برخی از تغییرات نیازمند امیدواری برای تغییر فضا و ارتباطات در محیط بین المللی هستیم.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با درخواست از تمامی فعالان حوزه اقتصادی استان برای همکاری، یادآورشد: با همدلی، اتحاد و بهره گیری از تجربیات مشترک می توانیم از شرایط کنونی عبور کنیم.
 
**** رعایت مصلحت نظام، مردم و توانمندی افراد، شاخص های انتصاب افراد در استانداری است
استاندار کرمان نیز در این نشست، ضمن تقدیر از خدمات حمید ملانوری و معرفی محمد علی دهقان به عنوان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، افزود: حوزه اقتصادی استانداری در شرایط حساس کنونی که مسائل اقتصادی بر تمامی حوزه ها موثر است، مهمترین نهاد است و بهترین افراد باید چنین سمت هایی را اداره کنند.
محمدجواد فدائی با اشاره به وظایف معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، تصریح کرد: پیگیری اشتغال به عنوان مهمترین مسأله کشور، بحث تولید، رفع موانع تولید، فعال کردن واحدهای راکد و نیمه راکد، مسأله بانک ها، نرخ ارز، رفع فقر و محرومیت و صادرات از جمله مهمترین مأموریت های این معاونت است.
وی با اشاره به برنامه های خود برای اصلاح سیستم اداری استان اظهار داشت: برای اصلاح سیستم اداری ابتدا استانداری باید اصلاح و الگو شود و در مرحله بعد سایر دستگاه ها نحوه ارائه خدمات را از استانداری آموزش ببینند.
استاندار کرمان با اشاره به ویژگی های فردی محمدعلی دهقان، خاطرنشان کرد: محمدعلی دهقان سال های متمادی ریاست انجمن ریاضی کشور را برعهده داشته و در سمت دو دوره ای ریاست بر دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان توانسته است این دانشگاه را به جایگاه خوبی در سطح علمی کشور به لحاظ مرتبه علمی و امکانات برساند.
فدائی با اشاره به اولویت مصالح نظام و مردم در تمامی انتصابات افزود: استانداری نماینده حاکمیت در استان است و باید به بهترین وجه عمل کند و لذا لازم است از بهترین نیروهای استان برای اداره بخش های حساس و مهم استفاده شود.
وی اظهار امیدواری کرد: محمدعلی دهقان باتوجه به بنیه علمی بتواند به پیشرفت امور اقتصادی استان کمک کند.