سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: خدمات داوطلبانه علاوه بر اینکه به رشد و تعالی فردی کمک می کند، حس نوع دوستی و توجه به جنبه های روحی و روانی را در افراد تقویت می کند.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، حمید ملانوری صبح پنجشنبه در آیین نکوداشت خدمات داوطلبانه هلال احمر با اشاره به اینکه انسان ها علاقه مند به انجام فعالیت های اجتماعی می باشند، افزود: پایداری امنیت، سلامت و فرهنگ  در سایه مشارکت شکل می گیرد.
وی نیاز انسان ها به یکدیگر را در زندگی اجتماعی  حتمی دانست و تصریح کرد: داوطلبان هلال احمر، واقفین و خیرین حوزه سلامت و امداد و نجات، نیاز به تعاون و همکاری را به منظور سهولت و آسانی رفع مشکلات به خوبی نشان داده اند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با تاکید بر کمک های نوع دوستانه و خدمات ارائه شده به محرومین توسط جمعیت هلال احمر، گفت: کار زیر بنایی این است که زیر ساخت ها برای زندگی خوب فراهم و مردم برای خوب زندگی کردن توانمند شوند.
ملانوری خدمت رسانی به مناطق محروم را با تاکید بر خالی نشدن روستاها و مناطقی که ساکنین برای ماندن در آن مناطق تلاش می کنند حائز اهمیت دانست و بیان داشت: داوطلبان و واقفین و خیرین این حوزه بی منت و بدون چشمداشت، خدمات و کمک های بی دریغ و خالصانه ای انجام می دهند.

به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، در انتهای این مراسم از داوطلبین، پزشکان، فرمانداران و خیرین و واقفین حوزه هلال احمر و امداد و نجات و سلامت و همه دست اندرکاران تجلیل به عمل آمد.