نمایشگاه تکنولوژی های نوین کشاورزی، بسته بندی و صنایع تبدیلی در محل نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کرمان باحضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آغاز به کار کرد.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، حمید ملانوری روز سه شنبه در آیین گشایش نمایشگاه گفت: باتوجه به نیازهای روز کشاورزی استان و کشور، تکنولوژی های خوبی با قیمت مناسب برای افزایش بهره وری بخش کشاورزی در این نمایشگاه ارائه می شود.
وی افزود: باتوجه به اینکه تولید محصولات کشاورزی و زراعی یکی از مزیت های استان کرمان است لذا یکی از ضرورت ها و زیرساخت های مهم در این مورد بحث ادوات کشاورزی است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان تصریح کرد: باتوجه به نیاز کشاورزان استان، این نمایشگاه بخش عمده ای از ادوات کشاورزی مورد نیاز کشاورزان را از طریق شرکت های بومی استان و شرکت های سایر استان ها به نمایش گذاشته است.
ملانوری اظهار داشت: باتوجه به پیشرفت علم و قدرت تکنولوژی های جدید در بخش کشاورزی که بیشترین بهره وری را با کمترین هزینه ممکن می سازد؛ وجود چنین نمایشگاهی لازم است و امیدوارم کشاورزان از آن بازدید کنند.
وی با اشاره به لزوم تعامل بخش خصوصی و دولت در حوزه کشاورزی گفت: دولت با حمایت هایی که از کشاورزان در بحث خرید محصولات دارد و بخش خصوصی با تولید ادوات و تجهیزات مفید و ارزان قیمت می توانند زمینه خودکفایی کشور در حوزه محصولات کشاورزی را فراهم کنند.
 
لازم به ذکر است، نمایشگاه تکنولوژی های نوین کشاورزی، بسته بندی و صنایع تبدیلی کرمان از امروز سه شنبه 20 آذرماه در محل نمایشگاه بین المللی کرمان گشایش یافت و تا جمعه 23 آذرماه پذیرای علاقه مندان خواهد بود.