طی حکمی از سوی استاندار کرمان؛ حمید ملانوری به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری منصوب شد.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، "محمدجواد فدائی" استاندار کرمان بعد از ظهر سه شنبه طی حکمی، حمید ملانوری را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری منصوب نمود.
متن حکم انتصاب بدین شرح می باشد:

جناب آقای حمید ملانوری
سلام علیکم
با عنایت به مراتب تعهد و سوابق ارزنده اجرایی و مدیریتی جنابعالی به عنوان "سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری" منصوب می گردید.
امید است با درایت و پشتکار شما شاهد تحقق بیش از پیش اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید در استان کرمان باشیم.
توفیق روزافزون تان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان خواستارم.

                                                                                                                محمدجواد فدائی
                                                                                                                 استاندار کرمان

به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، حمید ملانوری در سال 1351 در روستای حسین آباد شهرستان انار دیده به جهاد گشود و پس از گذراندن مقاطع تحصیلی (دبستان، راهنمایی و دبیرستان) در سال 1365 همراه با سپاهیان محمد(ص) به جبهه اعزام شده و سه ماه در جبهه های حق علیه باطل حضور فعال و تاثیرگذاری داشت.
وی پس از اخذ مدرک تحصیلی دیپلم، همزمان با کار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جیرفت، لیسانس خود را در رشته الهیات (گرایش-فقه و مبانی حقوق اسلامی) اخذ نمود و طی بیست سال خدمت در ادارات و نهادهای مختلف، موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری شد.
حمید ملانوری تاکنون سرپرست اداره امور هنری، اداره امور شهرستان ها، روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، سرپرست دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی و شورای پژوهش استان، ریاست ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های بافت و جیرفت، بخشدار شهرستان انار، مشاور فرماندار و مسئول روابط عمومی فرمانداری رفسنجان، شهردار بهرمان، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمان و همچنین سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان را در پرونده کاری خود ثبت نموده است.