سرپرست استانداری کرمان در پیامی به مناسبت افتخار آفرینی ورزشکاران کرمانی در مسابقات جاکارتا، یادآورشد: غیرت و همیت ایرانی و انقلابی است که تداوم پیروزی ها را تضمین می‌کند.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، محمدجواد فدائی در پیامی به مناسبت افتخار آفرینی ورزشکاران کرمانی در مسابقات جاکارتا، یادآورشد: غیرت و همیت ایرانی و انقلابی است که تداوم پیروزی ها را تضمین می‌کند.

متن پیام بدین شرح می باشد:

درخشش و اهتزاز چند باره پرچم پر افتخار ایران اسلامی در عرصه های بین المللی و به همت ورزشکاران سخت کوش این سرزمین، نشان از آن دارد که در ذیل تمامی صفحات صحیفه زرین انقلاب اسلامی، غیرت و همیت ایرانی و انقلابی است که تداوم پیروزی ها را تضمین می‌کند.
حضور و افتخار آفرینی فرزندان دیار کریمان در بازی های آسیایی جاکارتا نیز نشان دهنده جایگاه و توانمندی های این انسان های شایسته است که با درس گرفتن از مکتب علی (ع) رسم قهرمانی در کنار پهلوانی را به خوبی به نمایش گذاشته اند. در این مجال بر همت و حمیت ورزشکاران ایران زمین به ویژه رادمردان و شیرزنان افتخار آفرین کرمان در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی تقدیر کرده و توفیقات روز افزون آنها را از درگاه ایزد منان آرزومندم.
 
                                                                                                                                                  محمدجواد فدائی
                                                                                                                                            سرپرست استانداری کرمان