سرپرست استانداری کرمان طی پیامی، هفته نیروی انتظامی را به تمامی سبزپوشان متعهد، مقتدر و پرتوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، محمدجواد فدائی طی پیامی، هفته نیروی انتظامی را به تمامی سبزپوشان متعهد، مقتدر و پرتوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

⬅️ متن پیام به شرح زیر است:

مدافعان سبزپوش امنیت و آرامش جامعه در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با اعتقاد و ولایت مداری خود به صحنه آمده اند تا از نظم و امنیت پایدار کشور حراست کرده و راه را بر هر گونه هنجار شکنی و تهدید حلاوت جامعه ببندند.
نیروی انتظامی با تکیه بر بعد مردمی و پشتیبانی های سایر نهادهای اجرایی، امنیتی، فرهنگی و ..... با تحقق امنیت پایدار جامعه، زمینه را برای تعالی همه جانبه نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم آورده و بر آن است که این همراهی و همگامی در مسیر تعالی و پیشرفت را روز به روز افزایش دهد.
نیروی متعهد انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اقتدار، توان عملیاتی و تخصصی خود در حوزه های مختلف و با گستردگی عملیاتی خود در حوزه های مرزی، درون شهری و برون شهری ، حتی در بعد بین المللی نشان داده است که با ولایت مداری می توان اشِدَّاءُ عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ را محقق کرد.
در این مجال ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان نیروی انتظامی و ارج نهادن به خانواده های آنها، هفته نیروی انتظامی را به کلیه نیروهای ارزشمند و جان برکف این نهاد در استان کرمان تبریک عرض نموده و تداوم توفیقات آنها را از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

                                             محمدجواد فدائی
                                        سرپرست استانداری کرمان