سرپرست استانداری کرمان گفت: باتوجه به برهه حساس تنظیم بودجه 98 برای دستگاه های استانی، بایستی پیش بینی های لازم برای پیگیری، اجرای پروژه ها و جذب اعتبارات از هم اکنون صورت گیرد.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، محمد جواد فدائی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری استان، افزود: طبق برنامه ریزی بایستی تا پایان آبان ماه جاری، دستگاه ها در بحث تملک دارایی های عمرانی به میزان 44/4 اعتبار را دریافت کنند که در خصوص بودجه لازم است تا از ظرفیت های قانونی بودجه 97 استفاده شود.
وی با اشاره به لزوم رایزنی های ملی برای کسب بودجه، اظهار داشت:طبق اعلام مسئولین وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه به میزان 4000 میلیارد تومان بودجه معلق در اختیار این وزارتخانه قرار می دهد که نشان از اهمیت فعالیت و رایزنی مدیران استانی در تعریف پروژه ها و رایزنی برای کسب اعتبارات اجرایی سازی آن ها است.


✅ شرایط کنونی وقت پرداختن به مسائل جناحی نیست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این جلسه افزود: باید تلاش شود در به کارگیری رده های مختلف زیرمجموعه و مدیران استان طبق دستور قرآنی دو شرط قوی بودن بلحاظ علم و تخصص و امین بودن بلحاظ تقوا به صورت جدی رعایت شود.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی اظهار داشت: تخصص، علم، تقوا و امانتداری باید در کنار هم باشد و به عنوان مثال وقتی می گوییم مجتهد عادل یعنی متخصص با تقوا که در امانتداری کامل تخصص خود را به کار بگیرد. همچنین در شرایط کنونی جنگ روانی دشمن درکشور لازم است دل ها خیلی به هم نزدیک تر شده و گرایشات جناحی کنار گذاشته شود.


⬅️ در این جلسه همچنین فرمانداران شهرستانهای جیرف و سیرجان و نیز اقای رودری رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان به ایراد سخن پرداختند.