سرپرست استانداری کرمان گفت: سپاه و بسیج به شکلی توانمند و قدرتمند در صحنه حاضر هستند و به همین آمادگی ها است که دشمنان نمی توانند توطئه های خود را عملی کنند.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، محمدجواد فدائی ظهر چهارشنبه در دیدار با فرماندهان سپاه ثارالله استان کرمان افزود: رزمندگان سپاه در دوران دفاع مقدس با اعتقاد، ایمان، ولایت مداری ، شجاعت و شهامت توانستند کارها را به خوبی پیش ببرند و در دوران پس از دفاع مقدس نیز اقدامات اثرگذاری را انجام داده اند.
وی ضمن تقدیر از تلاش های سپاه در دوران انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس، گفت: در دوران کنونی نیز سپاه و بسیج با تکیه بر بنیه مردمی خود آماده تداوم فعالیت های توسعه ای هستند.
سرپرست استانداری کرمان در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در حوزه اجرائی اعتقادی به طولانی شدن پروژه ها نداریم، گفت: در برخی موارد عدم پیگیری مصوبات موجب طولانی شدن پروژه ها می شود.


*** معرفی استاندار کرمان می تواند موجب تسریع روند توسعه ای استان شود

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این دیدار بر معرفی سریعتر استاندار کرمان تاکید کرد و گفت:  معرفی استاندار کرمان می تواند موجب تسریع روند توسعه ای این استان شود.
سردار غلامعلی ابوحمزه گفت: در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سابقه نداشته که معرفی استاندار یک استان این میزان زمان ببرد.
وی یادآور شد: تمامی دستگاه ها با استانداری و شخص استاندار در عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، امنیت و ..... ارتباط دارند و از این حیث می خواهیم که هر چه زودتر استاندار کرمان معرفی شوند.
وی بر تداوم و تسریع در روند اجرای پروژه های شهری نیز تاکید کرد و گفت: انتظار این است که کارهای عمران شهری متوقف نشود.