سرپرست استانداری کرمان گفت: تجربیات و دیدگاه های جهادگران عرصه سازندگی در دوران دفاع مقدس می تواند به تعالی و توسعه استان کمک کند.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، محمد جواد فدائی در دیدار صمیمانه با جمعی از اعضای کانون سنگرسازان بی سنگر، با ذکر خاطراتی از حضور خود در جهاد سازندگی، افزود: جهاد سازندگی تجربه ای بسیار خوب در ساخت و آبادانی این کشور و به خصوص فعالیت در دوران دفاع مقدس بود و برگزاری همایش های این چنینی، امکان مقایسه وضعیت موجود با وضعیت سابق و استفاده از تجربیات گذشته را فراهم می کند.


*** برگزاری همایش سنگرسازان بی سنگر در کرمان

فرمانده تیپ مهندسی رزمی جهاد کرمان نیز در این دیدار با اشاره به برگزاری همایش «سنگرسازان بی سنگر»، اظهار داشت: حدود 29 سال است که یادواره‌ای ویژه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برگزار می‌شود و حتی یک سال در آن وقفه نیفتاده است، امسال نیز همایش «سنگرسازان بی‌سنگر» را در سطح گسترده‌تری به وسعت جنوب شرق برپا می‌کنیم.
علی کارنما ضمن دعوت از سرپرست استانداری کرمان برای شرکت در این همایش، گفت: این همایش توسط کانون سنگرسازان بی‌سنگر 4 مهر ماه رأس ساعت 8 صبح در محل حسینیه ثارالله شهر کرمان برگزار می‎شود.