نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، رئیس مجمع نمایندگان استان و سرپرست استانداری کرمان با صدور پیامی مشترک حادثه تروریستی اهواز را محکوم کردند.

به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان،️ متن پیام بدین شرح می باشد:

حرکت های ددمنشانه دشمنان، حربه ای است که از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی وجود داشته و گرچه داغ های سنگینی بر دل تک تک ایرانیان گذاشته اما خون هر شهید نهال انقلاب را پربارتر کرده است.
انقلاب اسلامی ایران به برکت جانفشانی های فرزندان خود در تمامی عرصه ها از جمله در دفاع مقدس، به اقتداری بی‌نظیر و مثال زدنی دست یافته که ثمره آن دشمنان را در خارج از مرزهای این سرزمین زمین گیر کرده است و حرکت های تروریستی و کورکورانه دشمنان در حقیقت تلاشی پوچ برای رسیدن به اهدافشان است و بی شک این اقدامات، تا زمانی که روحیه جهادی و شهادت طلبانه در بین مردمان این سرزمین وجود دارد، راه به جایی نخواهد برد.
حادثه تروریستی اهواز نیز در ادامه همان توطئه‌ های کوری است که بار دیگر مام وطن را در داغ فرزندان خلفش عزادار کرد و اینجانبان ضمن محکومیت این حادثه تروریستی، اعلام می دارد که فرزندان غیور این میهن با بصیرت، بیداری و آمادگی خود هر توطئه ای را پاسخی دندان شکن خواهند

⬅️ حسن علیدادی سلیمانی - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان

⬅️ حسین امیری خامکانی - رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان

⬅️ محمدجواد فدائی - سرپرست استانداری کرمان