مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۸/۲۵

در کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان استان عنوان شد؛

گندم مورد نیاز استان طبق استانداردهای ذخیره‌سازی کالاهای استراتژیک انجام شده است.

در کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان استان عنوان شد؛

گندم مورد نیاز استان طبق استانداردهای ذخیره‌سازی کالاهای استراتژیک انجام شده است.

کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان استان 25 آبان ماه به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان برگزار گردید.
در این جلسه مدیرکل غله استان گزارشی از موجودی گندم استان ارائه و اطمینان خاطر داد که طبق استانداردهای ذخیره‌سازی کالاهای استراتژیک، گندم مورد نیاز برای سه ماه استان و فراتر از آن تامین شده است.
ماهری همچنین گفت: برای حمل گندم از بنادر، بر حمل ریلی تاکید شد و از این حیث مشکلی وجود ندارد. همچنین در این جلسه درخواست فرمانداران در خصوص اجازه برای راه‌اندازی نانوایی جدید‌الاحداث و یا تغییر سهمیه نیز تبادل نظر و مقرر شد تا دستورالعملی جهت صیانت و جلوگیری از حقوق نانوایان فعال تهیه شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، در این جلسه نرخ مواد افزودنی به نان به لحاظ نابسامانی در قیمت‌گذاری و مسائل بهداشتی نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا آنالیز دقیقی از این مسئله صورت گیرد و از سوءاستفاده‌ها جلوگیری شود.
برخورد با نانوایی‌های بدون پروانه که آرد را غیرسامانه‌ای تهیه می‌کنند از دیگر مصوبات کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان استان کرمان بود.
همچنین به نظر اکثریت اعضاء، دبیری کارگروه گندم، آرد و نان استان تا اطلاع ثانوی به عهده اداره کل غله است.منبع : معاونت هماهنگی امور اقتصادی


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲